| skumpikkk a întrebat:

am si eu o problema ma trezesc noaptea din somn si plec prin casa si mai si vorbesc cum pot scapa de asta? ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| c0okie a răspuns:

Viziteaza un psiholog, ceva te framanta...am patit si eu, vorbeam in somn si faceam diferite lucruri, intr-o noapte am luat spray`ul de camera si l`am dat pe tot, mi-a zis mama a doua zi ca eu nu am habar nici la ora actuala... faci diferite chestii si la un moment dat incepi sa te ingrijorezi, poate esti prea stresata, sau cum ziceam, te framanta ceva, sper sa nu faci vreo prostiuta ( eu am dat cu capul de mobila si mi l-am crapat putin laughing, asta a pus capac ) deci un psiholog te-ar ajuta kiss

4 răspunsuri:
| smile a răspuns:

Buna! Probleme din astea aveam si eu inainte.Cred ca esti stresata si obosita deci de aici se trage si aceasta problemawinkingIncearca sa te odihnesti mai mult, iar seara nu te uita la filme horror sau mai stiu eu ce ...Succes

| misumisu a răspuns:

Un control amanuntit ar fi foarte bun, dar tatal meu patea asemenea si inante de culcare doctorul i-a zis sa amestece lapte fiert cu albus de oua, amestecat cu mixerul, cacao si putina miere de albine si nu a mai avut nimic

| SwEeTgIrL_1752 a răspuns:

Leaga-te de pat!rolling on the floor

| Ionesa_Narcy_1999 a răspuns:

Buna am si eu o intrebare? cum pot sa stau o noapte intreaga treaza dar fara cafea ca nu am voie de cafea.ma ajutati?