| GoGo23g a întrebat:

Am o problema fffff mare
Cum scap de vorbitul in somn ma dau de GOL de ce nu vreau sa se afle cum pot scapa tin sa spun ca ma si trezesc si incep sa vorbesc in somn si nu realizez si vorbesc si tare iar cand ma trezesc nu imi amintesc ce pot face va rog vreau sa scap
Vreau doar remedii daca stiti
Un ceai ar fi bun sau ce :O

MS

Sos Animalele,

2 răspunsuri:
| RedGuy a răspuns:

Bine ar fi sa incepi prin ati petrece ziua mai usor fara prea mult stres,culcate mai devreme,incearca sa nu tipi,sa fi calm toata ziua, sa nu bei, incearca sa zambesti toata ziua(bineinteles nu ca un psihopat) si poate vei avea un somn linistit fara "conversatii".

| adrian_4038 a răspuns:

Hahahahha asa pates si eu mai naspa catodata mai si vorbes la tel cate o juma de ora o ora cu nu stiu cine nr private care ma suna si nu imi amitesc nimic asa mi-a spus tata cand venea la mine in camera da nu l-am crezut pana nu m-a trezit odata can eream cu telu in mana... du-te la un medic specialist. eu oricum m-am potolit nu mai fac sa zic asa. mersi