| bombonikk a întrebat:

Am si eu o problema, sunt indragostita de doi baieti.Amandoi sunt pe a 8 -a si eu sunt pe a 6 -a.(in aceeasi scoala)Astazi in prima zi de scoala ma trecea fiorii cand ma uitam la mandoi.Pe o parte imi place mai mult de celalalt pentru ca e mai inalt decat mine si pe o parte imi place mai mult de celalalt ca stie sa danseze super taaare.Si eu dansez la fel si de aceea imi place.Cu cel mai mare nu stiu daca am prea multe sanse dar nu stiu daca sa "renunt" la el sau nu.Adica intr-un fel daca sa-i mai fac ochi dulci sau nu.Amandoi sunt foarte simpatici si ceea ce ador cel mai mult la ei este ca sunt foarte amuzanti si eu ador asta la un baiatbig grin
Imi puteti da sfaturi? sunt complent dezorientata. FunDa!

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sfatul meu de baba comunista & martaloaga e sa iti vezi de carte.Cand esti nehotarat si nu iti place nici A si nici B e primul semn ca trebuie sa declari neutralitatea.Baietii nu sunt precum crezi.Psihic vorbind, iti pot atrage atentia de la obiectivul principal adica scoala. Fa ce vrei dar gandeste.La 14 ani ar trebui sa te cunosti mai bine de atat

| anss23 a răspuns:

Nu ai cum sa te indragostesti de doi baieti, pe care i-ai vazut doar o data si nici macar nu ai vorbit cu ei.Mai ales la varsta ta.happy

Răspuns utilizator avertizat