| Gamegamegamegame a întrebat:

Am un colier care se deschide ( acesta este https://www.google.ro/......ps?/search ) si nu stiu ce pot pune in el ( o poza nu intra). Pa!

Răspuns Câştigător
| Andreeac33 a răspuns:

Daca nu intra poza, atunci nu prea ai ce sa pui in el decat o frunza de trifoi cu 4 foi pe post de talisman sa iti aduca noroc.

| Gamegamegamegame explică (pentru Andreeac33):

Hmm. imi place ideea, dar vreau sa astept sa primesc si alte idei. Ms :*

9 răspunsuri:
| AnonymousQ666 a răspuns:

Mda..stii..si eu am inelul lui Stefan, ala cu Lapis Lazuli laughing Hai sa fim seriosi...ce-s cu toate minciunile astea..cum ca am avea.dar n-avem..si dupa mai ne dam si mari laughing

| Gamegamegamegame explică (pentru AnonymousQ666):

Daca nu ma crezi ii fac o poza la gatul meu si ti-l arat. Nu e treaba mea ca stai prost cu increderea. P.S. Inelul lui Stefan/Damon il voi lua saptamana viitoare :*

| AnonymousQ666 a răspuns (pentru Gamegamegamegame):

Hai nu mai spune :O Ce dracu ma? Hai.fa-ti o poza sa vad raised eyebrows

| Gamegamegamegame explică (pentru AnonymousQ666):

Da-mi id-ul tau.

| AnonymousQ666 a răspuns (pentru Gamegamegamegame):

Andradaandrada536@yahoo.com | puteti sa il luatiwinking

| Gamegamegamegame explică (pentru AnonymousQ666):

Accepta

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Poti sa pui ceva, un lucru mic care iti place sau iti aduce noroc. Oricum ceva care intra. Pa, pa.

| Gamegamegamegame explică (pentru TheDarkQeen13):

Problema e ca nu stiu ce poate intra in el laughing De aceea am pus intrebarea.