| Iridinvest a întrebat:

am un telefon Nokia c3 si am luat un cablu de date microUSB de la Telcetera. si atucni cand conectez telefonul la cablu, si cablul la pc... imi apare un balon care scrie ca a fost detectat un nou aparat. dar in my computer nu gasesc! ce sa fac?

2 răspunsuri:
| NykuMjFan a răspuns:

Intra la setari in telefon, inainte sa il conectezi, si cauta ceva gen conectivitate, si vezi ca pe undeva sa fie selectat stocare de masa, sau mass storage happy apoi conecteaza-l si o sa mearga

| Iridinvest explică (pentru NykuMjFan):

Nu merge nici asa. am incercat!