| elen123 a întrebat:

Buna,am un vape si am nevoie de el maine la scoala, unde pot sa-l ascund in caz ca ma perchezitioneaza un profesor in buzunare sau ghiozdan? Sunt baiat!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu inteleg de ce ai avea nevoie de el la scoala? Lasa-l acasa că e mai bine.

| Violleta2022 a răspuns:

Fiind ilegal sa-l duci la scoala si chiar sa il ai in posesie, fiind minor, esti in periocl sa ti se scada nota la purtare si chiar sa ai de aface cu Politia, fiindca faci ilegalitati.

Este important sa intelegi acest lucru ca este ILEGA si interzis sa detii un vape si sa-l duci la scoala, fiindca vei fi cu siguranta prins si atunci se vor declansa nenorocirile.

Copii te vor parai din invidie si vei fi controlat atat corporal cat si toata clasa, inclusiv wc-urile.

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu ar fi mai simplu sa renunti din a-l folosi, treptat? Eu ma indoiesc ca ai nevoie de el la scoala.In afara scolii poti fuma cat vrei, in timpul liber si in acest fel nu vei avea probleme decat cu parintii. laughing

| Denn09 a răspuns:

Sincer nu recomand sa umbli cu astfel de chestii dar dacă chiar ai nevoie poți încerca să îl bagi într-un caiet ori penar sau dacă ai vreun buzunar interior la ghiozdan il bagi acolo și pui ceva peste sa nu se vadă și gata. Oricum nu cred ca te va controla vreun profesor "la sânge" pentru că nu are dreptul d.p.d.v legal sa îți umble în ghiozdan.