| MihBub a întrebat:

♡Bună,am văzut că vă pricepeţi majoritatea aşa că am hotărât să vă cer şi eu un sfat. Eu sunt brunetă dar nu am mai vopsit părul din vară,cum aş putea să-mi decolorez vârfurile,pentru a putea să le fac blonde? Sau cel puţin roşcate? Ofer fundă, vot.Mulţumesc anticipat:*

1 răspuns:
| ArinaWolf a răspuns:

Pai le decolorezi, nu ai cum altfel. Intrebi la un magazin specializat ce fel de oxidant iti trebuie ca si mama anul trecut si-a decolorat varfurile cu un oxidant prea puternic si le-a ars destul de rau.