| mygirllady a întrebat:

Buna fetelor! De cateva zile ma gandesc sa imi fac varfurile blonde ca antonia. Am inteles ca trebuie sa ma decolorez, am fost bruneta in vara, nu m-am mai vopsit de vreo 4 luni jumate cam asa. Ce fel de decolorant sa folosesc? Si cam cat timp trebuie sa tin decolorantu pe par? Dau fundita :X

4 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Foloseste unul mai scump si citeste bine pe hartiuta din interiorul cutiei cu vopsea.acolo scrie exact ce sa faci.

| diavolitadulce a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu te faci singura. la antonia nu se schimba culoarea brusc din negru in alb ci se dechide treptat. cel mai bine ar fi sa te lasi abordata de cineva care se pricepe

| JASMYNA88 a răspuns:

Auuuu chiar vrei sa iti arzi parul?happystiuuu..si eu am experimentat mai mult decat suficient pe parul meu. dupa ce il decolorezi sa nu uiti sub nicio forma ca trebuie sa iti iei ser pentru varfuri si sa te dai cu masca. ca altfel varfurile tale vor arata ca matura. de folosit poti folosi orice decolorant, eu ti-as recomanda unul profi. trebuie sa fie de cumparat din magazine care au produse pentru saloane. have funbig grin

| karellia58 a răspuns:

Foloseste SYOSS 12-0 LIGHTENERS, este foarte bun si poti sta chiar 40 min fara probleme.Bafta!