| Pufuuletz a întrebat:

Buna!
As dori si eu niste solutii pentru scaparea de cosuri I don't want to see
Are cineva idei?big grin
Sau ce solutii ati mai incercat si au dat rezultate?
Cel mai bun raspuns Fundita big grin!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CoquineNoire a răspuns:

Mastile cu argila sunt bune, fa un peeling cu cafea o data pe saptamana. uite niste sfaturi http://noifetele.ro/beauty/re_beauty_feature_details.php?id=53
http://www.sfatulmedicului.ro/Acneea/tratament-naturist-pentru-acnee_1427

3 răspunsuri:
| miranda a răspuns:

Eu am incercat creme de la Seventeen si de la Elmiplant si la mine chiar a functionat.

| anonimussssssss a răspuns:

Nu iti trebuie nicio crema. spalate de 2 ori pe zi cu apa si sapun DOVE si ai sa vezi ca o sa dea rezultate.

| MicutzaaPooh a răspuns:

Eu imi fac odata pe saptamana masca din argila, merge cat de cat. Argila e buna si la tenul uscat/gras.