| olesea993 a întrebat:

as vrea daca nevoie de niste sfaturi, simpatizez un baiat foarte tare si nu stiu ce sa fac ca sal cuceresc, se uita si el straniu la mine si nu stiu de ce, poate imi dati voi niste sfaturi.mersi anticipat.

2 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Intreaba'l de ce se uita asa la tine,de la inttrebarea asta deschide-ti un subiect, intreaba'l ce face, saluta'l cand va intalniti.

| ℓίίίgнт a răspuns:

Uite`te la mesaje, vezi ca ai unul de la mine, citeste`l love struck