| Biencutza_1551 a întrebat:

as vrea sa aflu parerea voastra despre Demi Lovato? Sunt curosa sa aflu cat mai multe pareri, plss spuneti-mi parerea voastra!

13 răspunsuri:
| DeNyyy a răspuns:

Da e o fata chiar draguta.frumusica. canta frumos.imi plac unele filme de pe disney in care joaca ea si unele melodii de ale ei

| Alice_6278 a răspuns:

Demi lovato este o fata super misto.imi place mult cum kint si dupa cum sthim are vocia frumoasa.infatisare este destul de simpatica.

| andalu a răspuns:

Mi se pare ok, dragutzica si are si ceva voce insa nu mi se pare ca exceleaza la niciuna din categ mentionate.Despre caracter sau inteligenta nu am ce sa zic pentru ca nu o cunosc.

| Georgiana95 a răspuns:

E o fata talentata...are unele melodii frumoase, nu stiu.nu pot sa-ti spun mai multe pentru ca nu o cunosc... dar dupa cum pare la tv e okwinking

| oky a răspuns:

O mare pitzipoanca.

| DarinaLove a răspuns:

Pai are o voce super-puternica
si-o ridica foarte bine,exact la fel ca christina aguilerra
in toate melodiile ei si-o ridica mereu,in loc sa cante, ea isi ridica vocea
dar na, si canta dar mai mult si-o ridica
daca ei asta-i place
e ok tipa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E sexy talentata canta bine tareeeeeeeeee
cea mai cool
the best

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii buna de pl sh umbla numai cu matahale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt mare fan demi lovato. parerea mea despre demi este ca ea canta frumos, se imbraca super tare. tu ce parere ai despre demi lovato?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E frumoasa
si canta foarte bine
are voce frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o fata frumoasa, draguta si arata bine! E foarte sexy si ce m-as dori sa facem sex impreuna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cea mai frumoasa, sexy si cea mai talentata de la disney. Spre deosebire de miley Cyrus ea este mult mai reala. O ador si merita toate laudele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi lovato e super, mie mi se pare o fata inteligenta sh buna de..., ca sa nu vb urat