| Happy33 a întrebat:

Buna

As vrea sa imi dati niste idei cum sa continui niste randuri pe care le-am inventat. Vreau sa fac o poveste cu actiune, dragoste, sa iti tina pe oamenii care incep sa o citeasca pana o termin... sa se tot intample lucruri. Niste idei va rog.Premiez raspunsurile bune cu o funda. Pe toate.

Adica la intrebarea asta ii dau funa cuiva, iar daca mi-au placut mai multe raspunsuri, mai pun o intrebare gen. In ce an suntem, iar aluia caruia vreau sa ii dau o funda poate sa scrie doar un punct si primeste o funda.

Idei pentru poveste. Mersi.
Povestea vreau sa fie cu o fetita si o floare magica.

2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Floarea magică era carnivoră și a apucat-o pe fetiță de cap, a sucito de câteva ori în aer și a mâncat-o gârâindu-i oasele, Th End.