| anonim_4396 a întrebat:

Buna! As vrea sa imi mai dau o gaura in ureche, in urechea stânga am 4 gauri iar în cea dreapta doar una. Vreau sa imi mai dau una in dreapta pentru a avea doua, e ok? Am auzit ca dacă îți dai in dreapta ești pe invers sau ceva de genu.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La fete nu se conidera pe invers, ca atare poti sa sa-ti faci cate gauri doresti in urechi, buze, sprancene samd.

Nu-i bine sa pui cercel in urechea dreapta la baieti, acesta fiind unicul semn de confirmare ca el este "fetita".

| VoidEternal a răspuns:

Și ți-e frică că vei deveni gay dacă îți mai dai încă o gaura? laughing

Daca orientarea sexuala ar fi determinata de numărul și poziția găurilor din urechi...

| Endita4689 a răspuns:

Poți să îți faci încă două găuri și în urechea dreaptă. Poate în felul acesta nu mai semnifică nimic.