| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa slabescbig grin.Eu pot sa manac cat vreau ca burta nu fac. dar ma ingras la bulane si nu-mi place.As vrea sa imi spunet-ti ceva exercitii sau orice ca sa slabesc din bulanelaughingbig grin. dau funda:*

Răspuns Câştigător
| angel_7075 a răspuns:

Hei buna! pai din cate ai spus u ca mananci si cat vrei tu poate mancarea care o amanci nu se depune la burta ci pe picoare :d fa niste exercitii de genul : genoflexiuni :d iti lucrezi toti muschii corpului, alearga prin parc :d ati lucrezi f. bine picioarele :d uite si niste tipuri de exercitii :d Http://www.muccelmic.com/......-t263.html aa si ca sa poti slabi la picioare trebuie sa ai o nutritie echilibrata si sanatoasa :d Funda am nevoie