| princess_4780 a întrebat:

Cum ai putea unui baiat sa ii spui ca vrei sa stai cu el, desi vb cu el, ne trimitem mesaje, ma suna, ne intalnim, a fost si la mine de cateva ori, si vad pe el ca ma place, dupa cum vb cu mine, se uita la mine, imi zambeste de fiecare data cand vorbim, el e mai timid putin... si nu cred ca are tupeu sa imi zica. Vreau sa fac eu primul pas dar nu stiu cum?

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Intrebal ce parere are despre tine. daca spune ceva de bine mai de dragoste spune-i k iti place de el.

| alexmario97 a răspuns:

In primul rand intra intru-n subiect neinteresant cu el./.si incetul cu incetul adu vorba despre tine si el.si o sa isi dea seama singur.si poate te va intrebawinking bafta

| princess_4780 explică (pentru alexmario97):

Mersi mult pentru sfat:*