| anonim_4396 a întrebat:

Deci, imi place foarte mult de un baiat si nu stiu ce sa mai cred.păi cum să zic. uneori cred că si el ma place..alteori ca nu ma place,sa va zic cum decurg treburile. Deci atunci cand cred că nu ma place este atunci cand ma enerveaza,sau uneori,se mai ia de colega mea de banca pentru ca el o uraste,ea e mai. nu stiu cum sa zic iar ea se baga in toate treburile si o bate iar atunci eu actionez si el imi zice sa nu ma bag de si eu fac asta pentru ca imi rastoarna toate caietele si scaunul pentru ca vine la mine la banca cand nu o lasa in pace. sad Si. mda,si cred ca ma place cand imi zambeste, se uita la mine cu o privire..imi trimite biletele..si nu ma lasa sa trec, daca vreau sa merg la baie sau la chiosc se duce in fata usii si nu ma lasa sa trec. de exempu astazi ma lua de mana ca sa vada cum reactionez, si colegii scriau M+L=

Răspuns Câştigător
| IQ a răspuns:

Te place! dar, probabil, inca nu e sigur daca te place atat cat sa aiba o relatie cu tine...cel mai bine ar fi sa nu astepti sa faca el primul pas caci s-ar putea sa nu il mai faca.Mai bine te duci la el si il intrebi daca te place/vrea sa fie cu tine sau nu.In felul asta afli daca ai sanse sau daca sa cauti pe altul :* Bafta!