| Roz a întrebat:

as vrea sa stiu cum as putea sa mai iau din volumul parului, am placa de par si l-am si filat... dar alte metode styti? spuneti daca stiti si niste sampoane bune si in ce magazine le gases? bye

2 răspunsuri:
| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Oo si eu asa eram nu-ti fila tot parul ca iti va parea rausadeu ink mai am par bogat dar am renuntat mult la el si imi pare rau cu filaturile astea arata faina cat e tuns apoisadTu decizi oricum:*

| carmenushaa a răspuns:

Un vot plzz...tnx...imi pare rau ca nu te pot ajuta la intrebarea ta :|

http://superfete.cancan.ro/2010/07/carmen-11/

as fi foarte bucuroasa daca mai putea vota...multumesc din suflet!