| TeLefonCubĻuştutž a întrebat:

deci as vrea sa imi spuneti cum sa scap de volumul ( volumul parului). Am un par in cap de zici ca este maciuca laughing.
Dar fara placa si filat. :X
Funda :* big grin ♥♥

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| JustMusic a răspuns:

Sufar de aceeasi boala ca si tine, pentru mine a functionat masca de la syoss anti smooth relax.Pe al meu la adus la un stadiu acceptabil, dar pana gasesc ceva mai bun, ma multumesc cu ea.

| me4ever98 a răspuns:

Incearca un sampon care reduce volumul parului! Daca nu ma insel am vazut ca firma elseve avea ceva de genul asta! Succes cu ''maciuca'' laughing:*!

| caus3lov3ya a răspuns:

Imi dai niste volum de la tine te roog? puppy dog eyes iti dau si eu din lungime ca il am aproape de fund puppy dog eyes

| TeLefonCubĻuştutž explică (pentru caus3lov3ya):

Ce as vrea si eu sa nu am volum, iti dau daca imi dai si tu lungime laughing

| elizasedai a răspuns:

Ai incercat sa ti-l faci ondulat? Cu putina spuma, si nu mai ai nici atata volum, si arata si foarte bine, parerea mea. Fa o incercare, vezi daca iti place.

| CoOlGirlz a răspuns:

Pai putina spuma, si te piepteni foarte bine si ti-l aranjezi si iti cumperi si un sampon pentru a reduce volumul parului.

| TeLefonCubĻuştutž explică:

Azi m-am filat pana la urma si e dragut cat de cat dar nu mai am aceeasi lungime big grin