| scump3tea a întrebat:

astazi cand m-am trezit am ramas in soc, Eu sint fana lui Stefan Roscovan, l-am cunoscut, am vb cu el, ne-am pozat, dar iata ca in noaptea asta am visat cum eu m-am dus in scoala in care invata el, si el mi-a cerut sa se aseze linga mine in banca, iar cand m-am mutat in alt liceu a venit si el cu mine, si mi-a spus ca ma iubeste.Kind m-am trezit imi venea sa bat cu pumnii in pereti pentru ca acest vis nu este realitatea, ii stiu idul de mess, am vb cu el odata, doar ca acum nu mai vb. Ce credeti de vis? Nu este un semn de la Dumnezeu? oate deveni in realitate?

Răspuns Câştigător
| LexieD a răspuns:

Depinde...Ca se spune ca visele pot deveni realitate dar mie mi se pare cam ireal ceea ce ai visat uh

3 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Daca e adevarat ca sunteti prieteni, da, vorbeste cu el. Spune-i ca l-ai visat.Nu cred ca o sa se intample ca in visul tau, dar incercarea moarte n-are

| Nicu_9539 a răspuns:

Al dracu treaba. trebuie sa fi un pic cam diferit de unh om normal ca sa crezi asa ceva

| Step_3834 a răspuns:

rolling on the floor))) sincer esti putin cam nebuna chiar crezi ca un vis devine realitate daca imi spui exact cum te cheama eu te pot face sa visezi ce vreau eu si vorbesc serios
nu se va intampla aas ceva cel putin nu datorita visului ce crezi e parerea ta...