| Elissabet14 a întrebat:

Buna!, Atunci cand un baiat vorbeste se intelege destul de bine cu tine, si iti arata tot feluri de poze cu fete si zice "o cunosti pe asta",,,,, incearca sa te faca geloasa, sau nu?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu neapărat. Dar, dacă îi atribuie și alte calități, și dacă mai vorbește și cu însuflețire despre ea/ele, înseamnă că, ori are alte idealuri feminine, ori te consideră doar o prietenă/ parteneră de dialog, cu care îi place să schimbe gânduri, impresii, neștiind că ceea ce îți destăinuie, te afectează destul de mult.
Dar, dacă stie că îl placi, iar el procedează așa, e puțin needucat. happy

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Jimmythecricket a răspuns:

Nu tocmai. E doar interesat in alte fete si te intreaba asa incat sa ii faci tu cunostinta cu ele probabil in caz ca le cunosti