| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat incearca sa te faca geloasa? Vorbeste cu colegele, le trimite pupici dupa care vine si ma intreaba de ce is suparata si daca il mai iubesc

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Baiat istet, va joaca pe degete si toate sunteti ude dupa elwinking

| corbulalbrosu a răspuns:

Un asemenea comportament din partea unui baiat care te cunoaste bine poate fi o caracteristica ce denota imaturitate precum si teama de a fi refuzat in cazul unei declaratii directe. Daca iti place de el ai putea fi tu cea care sa-i insufli "curajul" necesar pentru a fi mai tupeist.

| neutrino a răspuns:

Inseamna ca te iubeste dar, nefiind capabil de mai mult, incearca sa te faca pe tine sa-i sari in brate!

| h3r a răspuns:

Sau poate așa face cu toate.

| Xpressurself a răspuns:

Inseamna ca iti place de el happy

| Kriss96 a răspuns:

Ori ii place sa te tachineze (ceea ce e semn de relatie sanatoasa) ori incearca sa vada cat de mult ti la el. teoretic ar trebuie sa te superi daca il iubesti mult.

| Usernamee76 a răspuns:

Te place, dar dacă te iubește nu pot să-ți zic.