| IubesteEa a întrebat:

Buna ce inseamna cand un baiat incearca sa te faca geloasa? si cand esti geloasa vine la tine si te consoleaza, sau cand te atinge,? inseamna ca te iubeste?

Răspuns Câştigător
| Ingride a răspuns:

Buna verisoara, mai mult ca sigur te iubeste si inca mai tine la tine, crede-ma, mi s-a intamplat si mie, din cate stii! Te pupbig hug

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Dupa cum se comporta as zice ca te place mult baiatul, poate chiar te iubeste

| DiannaDia a răspuns:

Atunci cand de exemplu te vede pe tine cu altcineva el o sa-ti faca in "ciuda" ca sa creada ca e mai boss, asa

| cryssu2008 a răspuns:

Acum depinde daca sunteti intr-o relatie sau nu... daca nu sunteti intr-o relatie si el te face geloasa, inseamna ca te-ar iubi, dar vrea poate sa se joace un pic inainte, sa vada daca si tu il iubesti pe el.
Daca sunteti intr-o relatie si el te face gelos, inseamna ca ceva este in neregula cu voi.

| silviuGL a răspuns:

Buna, iti garantez ca dupa gesturile pe care le face inca te iubeste.

| somebody1818 a răspuns:

Daca cineva te atinge sau te consoloeaza nu inseamna ca te iubestelaughing si faptul ca te face geloasa apoi vine sa plangi pe umaru lui..se joaca putin cu sentimentele tale, care evident. exista

| MayaaCristina a răspuns:

Nu, inseamna ca e prea mic sau prea imatur sa spuna direct si pe fata ce simte, asta in caz ca simt ceva. Eu personal cred ca atunci cand iubesti sau ti-e drag de o persoana nu faci jocuri de genul asta.