| anonim_4396 a întrebat:

Buna

Azi la scoala am trecut pe langa un tip (imi cam place de el). Si inca din departare(cam 2-3m) s-a uitat in ochii mei si eu la fel ...adica atunci cand trece pe langa mine ma priveste in ochi si si eu la fel.(azi am observat faza doar). si am mai avut ceva repetitie in ceva sala si intre timp ce canta la chitara se uita la mine (eu simteam chestia aia). Azi eu eram cu 2 prietene pe hol (vorbeam) si l-am vazut ca a venit din clasa s-a oprit pe hol si dupa a venit langa un calorifer (la 2 m de mine) si a vorbit cu gasca lui. Apoi s-a intors cu fata la mine si l-am vazut ca ma privea asa ca l-am privit si eu dupa care a mers spre clasa lui.

1.S-ar putea considera semn ca tipul ma place? Sau exista sanse sa ma placa?

2.Este interesat de mine? Eu am 15, iar el 18.

3.Ce sa fac mai departe ca sa ajunga sa intre el in vorba cu mine?(gen: ii zambesc sau alte gesturi).

Multumesc frumos pentru raspunsuri.

Vreau cat mai multe si cat mai complexe raspunsurile.

2 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Pai s.ar putea considera un semn dar eu iti sugerez sa ai grija, sa nu.ti bata joc de tine, adica sa nu te farmece prea tare ca sa.i cazi in plasa si .....intelegi tu.
Deja observ ca esti cazuta in limba dupa el. Ei daca iti place asa de tare,vorbeste tu cu el, nu mai astepta.
Sau daca esti timida, zambeste.i des si mult, treci pe langa el, uita.te in ochii sai si zambeste.ibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu is cazuta in nici o plasa laughing doar v-am zis ce comportament are fata de mine de la un timp