| yopy a întrebat:

Buna baieti de ce la noi an Romania nu se legalizeaza marijuana an Olanda e legalizata si mai ales utativa la emisiunea iarba de america pe dyscooveryy marijuana medicinala ajuta multi oameni cu fel si fel de probleme e eficienta fata de cacaturile alea de spice shopury legalizati frate iarba e medicinala dupa un studiu chimist nu produce dependenta o tara de **** alte lucruri le legalizeaza care nu sunt eficiente o sa lupt sa gasesc o solutie de a legaliza iarba medicinala trebuie sa luptam noi tineretul daca nu rezolvam noi o problema atunci cine nu ma refer numai la marijuana ma refar la noi la viitorul nostru prea am fost batjocoriti fara locuri de munaca si toate cele trebuie sa luptam pentru noi pentru viitorul nostru gata cu hotiile etc.sa iesim an strada sa putem rezolva cumva dreptul nostru de a munci de a avea o situatie nosmala.Atat am avut de spus ganditi-va bine viitorul nostru problema noastra cei batrani se vor duce noi ce vom face astept pareri.

Răspuns Câştigător
| lovitddefulger a răspuns:

Stai linistit ca nu ai schimbi tu perceptia pe tpu.Se va legaliza intr-un final, insa mai dureaza vreo cativa ani.

Pana atunci te uita la tv.Am auzit ca emisiunile precum acces direct, cica ti-ar da stari psihotice.Deci comparabil cu cocaina.

2 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu se va lelagiza.Provoacă dependență.
Dacă vrei atât de mult legalizarea,
mută-te în Olanda; nu te ține nimeni aici.

| Ammy93 a răspuns:

Fara suparare, dar orice cauzeaza dependenta. Chiar si marijuana