| Iosuat a întrebat:

Bună, cam cât ar costa un aparat dentar doar pentru partea de sus a dinților? Se mai poate la vârsta de aproape 18 ani, mai are efect? Și oare e necesar din acela pe fiecare dinte sau doar o sarma pe tot, fundă

Răspuns Câştigător
| blackwolf906 a răspuns:

Salut! În dependenta de cat de strâmbi sunt dinți un anume tip de aparat dentar e recomndat. Îți poți pune aparat dentar și la 50 de ani deci la 18 încă nu e târziu, dar dinți cel mai probabil se vor misca mai greu. Prețul depinde de fiecare clinica în parte...În Moldova la o clinica privata arcada de sus a costat 500 € (aparat autoligaturant de metal )

1 răspuns:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Se poate pana pe la 49 de ani sa iti pui aparat dentar.