| andrutzzzzza a întrebat:

Buna! Care baiat din anime vi se pare cel mai frumos? cei mai tarei fundita+vot. Astept multe pareri

15 răspunsuri:
| ღChloeeღ a răspuns:

Takumi Usui >. < E cel mai hot :X Uite o poza sa te convingi:
http://images4.fanpop.com/......01-741.jpg

Răspuns utilizator avertizat
| xMihaela a răspuns:

Poi Usui Takumi din Kaichou Wa Maid-Sama, Saito din Zero no Tsukaima si Kiba din Naruto Shippuden

| Bezea a răspuns:

Pacat ca ai zis doar de baieti...

| xdgirl18 a răspuns:

Gaara din Naruto Shippuden...
Yasu, Shin, Nobu si preferatul meu Ren din Nana...

| ςгเรtเภยкค a răspuns:

Buna,mie cel mai frumos baiat din anime mi se pare Usui Takumi din Kaichou wa maid-samalove struck, Yano din Bokura ga ita e dragut...mai multi, tie?

| Kendoman92 a răspuns:

Intra pe http://kz-video.com/ si gasesti diverse anime de toate genurile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gaara love struck [Naruto Shippuden]

| AleAnyo a răspuns:

Neji

| AleAnyo a răspuns (pentru AleAnyo):

Din Naruto/Naruto Shippuden

| AleAnyo a răspuns:

A, da, si Edward Elric, din Full Metal Alchemist

| MissV_9898 a răspuns:

Ren din nana happy

| alexutanebunica a răspuns:

Sasuke [naruto shippuden] kaname si zero [vampire kinght] usui [kachou ea maid-sama? ren [nana] shin [amenesia]