| ๑•ิ.•ั๑copilashroz๑•ิ.•ั๑ a întrebat:

Buna!:* Care fotbalist vi se pare mai frumos? Steven Gerrard sau Cristiano >Ronaldo?batting eyelashes:

Răspuns Câştigător
| scumpik a răspuns:

Cristiano ronaldolove strucklove strucklove struck

27 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Jon Bon Jovi

| elena a răspuns:

Julio Iglesias senior.

| elena a răspuns:

Julio Iglesias senior.
Stiai ca a fost fotbalist, inainte de a fi cantaret?

| Flav a răspuns:

Of divelor, of...

| madalicious a răspuns:

Sigur ca Cristiano Ronaldo auuu ce corp; x mor =p~

| OanaG a răspuns:

Ronaldo... bunaciune de baiatlove struck

daniela
| daniela a răspuns:

Ronaldo evident, are niste ochi si un corp...

| Ea12345 a răspuns:

Ronaldo are atatea fite...Messi este cel mai bun fotbalist dupa parerea mea.Este foarte talentat si munceste mult. El se bucura enorm dupa goluri, in timp ce Ronaldo are stilul lui: se mira, face pe vedeta...
Messi: http://www.youtube.com/watch?v=VAhgJNELc9Y
Ronaldo: http://www.youtube.com/watch?v=MF01_yuengI

Daca vorbim de frumusete, cred ca as alege pentru Gerrard. L-am vazut cu Unirea si este un barbat foarte bine facut.:)
http://www.efastclick.com/......pool-1.jpg

| Ana-Maria94 a răspuns:

Vai Steven Gerrard:X:Xil ador:X:X

| Frogie a răspuns:

Niciunul! Cristiano Ronaldo aduce a cocalarul din zilele noastre iar Steven Gerrard e mult prea simplu! Optez pentru Francesco Totti pentru ca dintre echipele internationale tin cu AS Roma! big grin

| Farcas a răspuns:

Stevenlove struck

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

De Banel? ati uitatlaughing, iar dintre cei 2 cristianobig grin

| LuS[z] a răspuns:

Ronaldo

| Parisblue a răspuns:

Cristiannoo Ronaldo-febleteea mealove struck... e frum si joaca si bineelove struck... daca se ia unu de ellx-(

| Dianna_8523 a răspuns:

Cu siguraaaaanta Cristiano :X :X :X

| FeFy` a răspuns:

Logic ca Cristiano Ronaldobatting eyelashes

| Fllly a răspuns:

Cristiano Ronaldo love strucklove strucklove struck

| Ramina a răspuns:

Cristiano Ronaldo happy

| rapidista a răspuns:

Nici unul eu as opta pentru Fernando Torres, iar din Romania pentru Marius Constantin (acum 2-3 ani)...Totusi daca ar fi sa aleg intre cei doi poate Ronaldo...

| ๑•ิ.•ั๑copilashroz๑•ิ.•ั๑ explică:

Mie imi place de gerrard :X:X:X e frumoshee hee

Răspuns utilizator avertizat
| antonia12 a răspuns:

Niciun fotbalist nu e frumos.Toti sunt urati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie sincer nu imi place nici unul dintre eibig grinhappy Insa fiecare dintre ei au cate ceva special de exemplu la Steven imi plac ochii si la Ronaldo imi place tenul...deci amandoi sunt frumosi fiecare are ceva deosebit, doar ca nu ma omor eu dupa fotbalistibig grintonguelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristiano Ronaldo blushing, dar Mutu e si mai si smug.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciunul. Il prefer pe Romeo Fantastickbatting eyelashes.

| CrissRonnye7 a răspuns:

Sigur ca CR7

| tya_5588 a răspuns:

% ronaldo