| MytzaOnTheMix a întrebat:

Care fotbalist credeti ca este mai bun, talentat, frumos si carismatic dintre Cristiano Ronaldo Si Lionel Messi? (Argumente) FUNDA! happy

2 răspunsuri:
| Alesskina a răspuns:

Lionel Messi dupa parerea mea. Argumente : Messi este mult mai talentat, mai ambitios si este opus lu Ronaldo care este o fata dupa parerea mea! Si din cite stiu eu fetele sunt mai frumoase! Accentuez asta este propria MEA PARERE! Funda pls!

| Asmi_Sami_1993 a răspuns:

Lionel Messi! eu zic ca el e mai bun ca ronaldo. pentru ca messi este mai talentat!