| anonim_4396 a întrebat:

Cat m-ar costa sa imi dau o gaura in ureche? Si stiti niste saloane in buc. prin sect 4? Multumesc mult! :*:*

7 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Sa nu-mi spui ca te-a rugat Anna si pe tine? rolling on the floor

| Annitu a răspuns:

@da cami .am rugat-o si pe ea sa puna intrebarea!

mersi, anamaria!

mersi celor care ati raspuns... Mi-am dat gaura!

am fost in City Mall (la et. 1)happy

pup:*

| littlesunshine a răspuns:

In H la Herestrau e un salonas. Nu te costa decat 30 de lei.

| ricafarafrica a răspuns:

Maxim 500 de mii pe la universitate e un salon bun si igienic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cam asa cevahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci... de obicei unde se vand cercei se fac si gauriwinking 2 gauri costa 30 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pretul variaza de la 20 de ron pana la mai mult in functie de cercel utilizat. incearca la vitan mall