| covexrobu a întrebat:

cat m-ar costa sa imi dau o gaura in ureche?

si stiti niste saloane in bucuresti prin sectorul 4? Va multumesc ( pun aceasta intrebare pentru a ajuta un utilizator)

Răspuns Câştigător
| adyth a răspuns:

Hai frate, Poate sa'si dea si singura (anna_fun_steaua tu esti utilkizatorul?) nu doare si daca respecti asa niste norme de igiena chiar nu ai probleme.
Eu mi-am dat singura...2 happy
Important e sa dezimfectezi bine ustensilele inainte de a le folosi, si sa dai cu spirt dupa... poti sa dai direct cu cercelul dar pileaza'l un pic la capat ca sa intre binewinking

8 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Iti dau un sfat ca ar fi multmai ieftin daca ti l-ai punesingur big grin
eu una i l-am pus unui baiat si Tac! nu a simtit nimic...plus ca a economisit vreun milion dar totusi a fost nevoit sa-mi dea o cola big grin

| Annitu a răspuns:

@mersi covex robu! raman datoare!

| Annitu a răspuns:

Multumesc celor care ati rasp!

mi-am dat gaura!happyhappyhappy

in City Mall (la et 1)

| Annitu a răspuns:

Da @adyth, eu st utilizatorul!winking

| covexrobu explică:

Multumesc pentru raspunsuri dar eu nu vreau sa imi fac gaura in ureche sunt baiat si prefer sa fiu fara gauri in piele.

| pysyk17rasfatat a răspuns:

Eu am 4 intr-o ureche si 2 in cealalta si sunt de mine facute ...mai bine le faci sing si iesi mai ieftinwinkingwinking:*:*:*:**:*:*

| andreea8pogner a răspuns:

Eu nu stiu asa bine cum se scrie romeneste pentru ca sunt austriaca dar stau de 7 ani an romenien. asa ca nu imi spune ca nu stiu scrie bine ca e logic ca nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In big berceni este un salon si pretul cu tot cu cercei este de 45 lei