cami
| cami a întrebat:

" buna! cat m-ar costa sa imi dau o gaura in ureche?

si stiti niste saloane in buc. prin sect 4? plzz"

Intrebare pusa de @anna_fun_steaua! happy

Răspuns Câştigător
| Annitu a răspuns:

Tnx, cami!:*:*esti o dulce!

6 răspunsuri:
| pepe a răspuns:

Cel mai bine pentru tine ar fi sa mergi la o bijuterie sa iti puna cercei medicinali prima data, daca nu ai gauri in urechi.

| CrucifiedCountess a răspuns:

Du-te in IDM...la basarab...nu stiu exact cat costa cred ca 10Lei confused
daca nu...iti dau eu for free tongue

| Gregory a răspuns:

Buna! Eu te sfatuiesc sa ramai asa cum te-a lasat Dumnezeu. Astfel de interventii sunt destul de riscante. De ce sa-ti faci un rau voit? Nu inteleg...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 gauri costa 30 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la un cabinet medical, la dr de familie de exemplu, si roaga asistenta! asa e cel mai sigur din punct de vedere al igienei ( ma rog, asigura-te ca se spala pe maini, ca-si pune manusi de unica folosinta, ca atunci desface acul din ambalaj ). Du-i o cafea sau o cutie cu bomboane, n-o sa-ti ceara bani.

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Eu mi-am dat 2 gauri k 300 de mii
dar trebuie sa ai grija de ele. k altfel se infecteaza straight face