| IonelaFlorariu020 a întrebat:

Ce cadou aş putea să îi fac prietenei mele? Dau fundă!

4 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Salut, depinde de cat esti dispus sa cheltuesti daca vrei ceva mai ieftin ii poti lua un arfu, un ursulet, un buchet de flori, un tricou personalizat, ideea este sa fie totul din inima si va aprecia daca te iubeste.
Daca vrei sa o impresionezi cumparai ceva ce si-a dorit demult si nu a putut sa isi cumpere

| BlackRose03 a răspuns:

1.Un lantisor in forma de inima;
2.O trusa de machiaj;
3.Cateva dulciuri(ciocolata)cu o felicitare;
4.O plimbare romantica departe de civilizatia urbana intr-o cabana la munte;
5.O rochie si o pereche de pantofi asortati;
6.Un S7;
7.O pereche de cercei;
8.Un buchet de flori(trandafiri);
9.O ceasca pe care sa scrie "Te iubesc" si numele ei langa, de ex:"Te iubesc, Ale";
10.O cina la un restaurant de lux, sau la KFC laughing;
11.O dedicatie de iubire sau o poezie.

Alege in functie de cat de scump vrei sa fie cadoul. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un buchet de flori
un lantisor, o pereche de cercei, o bratara