| CATALINAal a întrebat:

BUNA!
As vrea si eu niste tinute casual pentru scoala pentru anotimpul primavara, sau niste magazine...

Răspuns Câştigător
| BubuLina999 a răspuns:

Tenesi, tricou mai larg, blugi stransi, gecuta pe deasupra

cizmulite de primavara, blugi, camasa, un lantic lung, bratari

tenesi, maiou, camasa descheiata pe deasupra, bratari multe, o impletitura frumoasa pe spate sau un coc mai dezordonat si accesorii

mie imi plac foarte mult tenesii de culori diferite, cu sireturi colorate pe care-i port cu blugi, tricouri frumoase, camasi, bluze cu jachete, sau balerinii care sunt confortabili si de efect.

5 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Mie la H&M mi se pare ca poti gasi tinute casual si te poti si inspira din cum le aranjeaza/asorteaza in vitrine.

| BubuLina999 a răspuns:

Cauta pe net la imagini ''tinute casual'' si gasesti acolo niste idei super:*

| BubuLina999 a răspuns:

Multumesc pentru fundita si sper din suflet ca te am ajutat:*!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Te poţi inspira de aici,
http://www.perfecte.ro/......-foto.html
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat