| SexyGirlSweet1998 a întrebat:

Craciunul asta vreau sa merg la colindat cu prietena mea cea mai buna big grin! De pe ce data se poate incepe cu colindatul? Anul trecut am mers inca de pe 21-22 decembrie si unii oameni ziceau ca-i prea devreme! Fundita? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Roxaname a răspuns:

Buna eu zic sa incepi de pe de 23-24 sau dupa craciun 25-26 funditahappy?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poti merge incepand cu 24 dec

| codrincodrin a răspuns:

Cel mai potrivit ar fi sa mergi inainte de Craciun pe 23-24.

| blackshadow1234 a răspuns:

De pe 23-24 adica. seara. Ca atunci mai sunt oamenii la ei acasa laughing

| SexyGirlSweet1998 explică (pentru blackshadow1234):

Buna! Anul trecut cand am fost mergeam de la 3-4 pana seara la 6-7 deci nu-i problema ca nu-s oamenii acasawinking