| MNIDenisa a întrebat:

Cum as putea sa scap de starile de anxietate si de ganduri negative si deprimante? In ultima vreme am ganduri cu mine suferind... insa eu creez acea suferinta.Astept cat mai multe sfaturi si pareri.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Amy a răspuns:

Incearca sa iti alungi aceste ganduri care te deprima, iesi in oras, ocupa-ti timpul, asta este important:sa ai ce face, pentru ca asa uiti. Vizioneaza filme, seriale(iti sugerez vampire diaries), incearca sa te tii ocupata, si gandeste-te ca totul trece, ca vine vara, soare, aer, mergi la munte, schimba-ti stilul de viata, roaga o prietena foarte draga sau chiar pe mama ta sa te sustina si vei reusi

1 răspuns:
| AngelLHearT a răspuns:

Vorbind cu cineva despre ele ca sa te descarci.