| anonim_4396 a întrebat:

Bună! Cum sa îi spun unui băiat că îl plac, dacă se poate fara a vorbi cu el?!
Voi fi penibilă dacă îi voi spune?
Ce pot face ca să mă accepte?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Adica vrei sa-i spui dar sa nu vorbesti cu el. Cum vine asta?

| Catrice a răspuns (pentru darrio2007):

Telepatie lul cum sa nu știi de astahee hee

| darrio2007 a răspuns (pentru Catrice):

Stiam de asta dar nu toti au aceste abilitati.

| Catrice a răspuns (pentru darrio2007):

Eh,aia e, unii e mai speșălhee hee

| Violleta2022 a răspuns:

Ideal este sa nu-i spui tu nimic, sa-l lasi pe el sa te observe si daca te place, va veni el sa-ti vorbeasca.
Din paacte, nu poti face nimci ca cineva sa te placa, fiindca placutul asta nu este un obiect pe care sa-l daruiesti cuiva, ci un sentiment pe care il avem in noi sau nu-l avem deloc.

| timidu89 a răspuns:

Mergi la el și ii spui. Pe net sa ii scrii o sa creadă ca e la misto