| superdozadevise a întrebat:

am nevoie de ajutor. Cum sa-i spun unui baiat ca-l plac, si sa nu par penibila?sad

Răspuns Câştigător
| AlexyLuvvU a răspuns:

Buna! happy
In primul rand tu nu trebuie sa iti faci griji ca vei parea penibila, iubirea e un lucru frumos nu ai de ce sa pari penibilawinking
Trebuie sa vorbiti undeva unde sa fiti doar voi pentru a nu starni curiozitatea altora. Dupa aceea pur si simplu ii spui ca ai anumite sentimente pentru el ...Aici depinde de reactia lui. Daca te place probabil ca veti fi impreuna, daca nu te place dar totusi e un baiat cu bun simt nu le va spune si altora si iti va spune intr-un fel frumos ca nu are aceleasi sentimente ca si tine.
Sper ca te-am ajutat, bafta! big grin

1 răspuns:
| DAHAKA31 a răspuns:

Pai sti e greu poti incerca sal prinzi un moment singur si sal chemi la tine i poti spune"stii uite poate pare copilaresc dar de ceva vreme ai inceput sa-mi placi si as dori daca ai vrea si tu sa avem o relatie pentru ca eu asta imi doresc" te rog fundita