| okyokyhsf a întrebat:

Buna big grin!
Am 1.64-1.65 si 57 kg. De ceva timp nu mai mananc paine alba, de 3 zile mananc paine neagra de 2 ori -3 pe zi (pana la 18:00-19:00(dar daca nu am timp am zile cand mananc si putin mai tarziu), beau 0, 5-1 l de apa pana la amiaza, fac gimnastica seara. (Credeti ca pot sa slabesc 2-3 kg? ) Imi puteti sugera video cu gim. pentru arderea grasimii de pe picioare si respectiv abdomen?

2 răspunsuri:
| Awr_Erick_2000 a răspuns:

Tine dieta si nu mai manca asa mult. Fara dulciuri.Si sa te uiti la calorii.Fa si sport.

| okyokyhsf explică (pentru Awr_Erick_2000):

Ti se pare ca mananc mult laughing?