| dennysutza123 a întrebat:

big grin Peste 1 saptamana este ziua mea de nastere ..Implinesc varsta de 14 ani happy Vreau si eu idei pentru organezarea petrecerii..Cum sa fac ca toti invitati sa se simta bine, sa se distreze? Raspunsul care ma va ajuta cel mai mult primeste funda ..Multumesc :*

1 răspuns:
| Miki280 a răspuns:

Ascultati muzica, lasa-i pe toti sa vina cu o preferinta muzica, juca-ti niste jocuri ceva, faceti niste concursuri, jucati carti, mima, invarte sticla. si vezi ce propuneri au si invitatii.