| Emiily a întrebat:

Se apropie ziua mea si nu stiu cum sa o fac. daca va ajuta implinesc 13 ani. mi-ar placea sa imi spuneti si ceva muzica. sau surprize pentru invitati. multumesc mult. cine ma ajuta primeste vot iar cea mai buna idee funda...multumesc

3 răspunsuri:
| Anesia27 a răspuns:

Serbus!
Ai putea sa stabilesti o tema a petrecerii.De exemplu Hawaiiana.Invitatii ar trebui sa se conformeze si sa aiba cel putin un accesoriu specific petrecerii, muzica va fi de asemnea in concordanta cu tema aleasa, iar ca aperitiv poti servi fructe de mare sau salate de fructe in diferite coji de fructe(pepene galben, portocala, nuca de cocos)
Sau ai putea alege tema greceasca.Salata greceasca,tzatzici, sirtaki, zorga grecu...

Succes si la multi ani!

| LolaGreen a răspuns:

Pai...ai putea sa iti intrebi prietenii cam ce idei au si o poti alege pe cea mai buna.In legatura cu muzica poti alege orice gen dupa placul invitatilor. Sper ca te-am ajutat.Bafta. Si distractie placuta.

| chupachups1234 a răspuns:

Iei multe multe baloane, le umfli si le pui intr-o camera unde nu intra invitatii, si cand ai tu chef iei pe cineva cu tine si bagati toate baloanele odata pe usa si va puneti sa spargeti baloane. :)) Am vazut bile dinalea uriase cu baloane in ele dar acasa nu prea cred ca ai unde sa o agati...
http://www.firmeproduse.ro/pictures/produse/FANTASYMARRIAGE1234450229.jpg
Muzica... pai acum depinde de ce asculta fiecare, cel mai bine dai televizorul pe Utv sau un program de muzica ca ai acolo detoate. Poate ai cupe dinalea de inghetata, daca nu, poti folosi pahare;)) Deci faci capsuni cu frisca.:> Capsunile le tai asa mai mari in 2 sau in 4 daca sunt mari. Poti sa mai pui si fructe de padure amestecate cu capsunile. Poate bataie cu baloane dinalea lungi? Foarte distractiv :))