| ddeny a întrebat:

Peste 1 saptamana este ziua mea de nastere ..Implinesc varsta de 14 ani happy Vreau si eu idei pentru organezarea petrecerii..Cum sa fac ca toti invitati sa se simta bine, sa se distreze? Raspunsul care ma va ajuta cel mai mult primeste funda ..Multumesc :*

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici niste sfaturi :
http://www.google.com/......http?/url

| OnStepToDie a răspuns:

In primul rand La multi ani sa fi fericita si tot ce iti doresti! Prietena mea a dat o petrecere de 14 ani, acum 2 luni, a invitat cativa prieteni. Zic sa ai bautura [ bere, energizant ] si masa sa nu fie aranjata, adica sa se aseze la masa, chestii din astea. Muzica trebuie sa o ai deja pregatita un CD sau mai multe cu melodii preferate de toti.

| OnStepToDie a răspuns (pentru OnStepToDie):

Si inca ceva big grin, cel mai important este sa te simti tu bine!

| robijam a răspuns (pentru OnStepToDie):

Bere, energizant la 14 ani? Sa fim seriosi straight face.

| OnStepToDie a răspuns (pentru robijam):

Si eu ziceam la fel, dar vezi cica vremurile s-au schimbat. Acum depinde si de prietenii ei, nu e exlus sa aiba suc happy. Bere = bere cu lamaie, bere fara alcool. happy. Hmm, dar nu e o idee rea doar cu sucurihappy acum depinde de genul ei.big grin