| RyAngel a întrebat:

Dati-mi si mie va rog site-uri cu rochii gen cocktail - pentru banchet la clasa a opta dar sa fie magazin sa vad si cat costa in afara de Cristalinni ca sunt foarte scumpe :* si daca sunt miniona, nici slaba nici grasa, parul saten-roscat, ochii verzi-caprui si talia bine conturata ce fel de rochie ar trebui sa aleg?

3 răspunsuri:
| angel69lover a răspuns:

Parerea mea
-rochie rosie, neagra sau crem mai sus de genunchi
-pantofi rosi, negri sau crem
-poseta rosie, neagra sau crem
-accesorii mari si cu stil

sper ca ti-am fost de ajutorwinking

| Maria_Trif_1998 a răspuns:

Buna, pai daca zici ca esti miniona si ai talia bine conturata ar trebui sa alegi o rochie stransa mai bine la talie, nu lunga pentru ca scurteaza vizual din picioare si la pantofi ceva fara bata, la fel "scurteaza" :).Din cate am vazut in toate magazinele rochiile care ar putea fi potrivite pentru clasa a 8-a sunt de la 80 lei pana in 300 lei, pentru un buget mai de roman. http://www.maxine.ro/......gina1.html sigur vei gasi ceva aici care sa-ti placa. Sper ca te-am ajutat :D

| Maria_Trif_1998 a răspuns:

Buna! pai daca esti miniona, si talie bine conturata iti sugerez sa cauti o rochie stransa in talie, cat de scurta vrei tu, pentru ca" lungeste" picioare si pantofii sa fie fara bata :D, pe site-ul asta sunt sigura ca vei gasi ceva care sa-ti placahttp://www.maxine.ro/......ina1.html. Sper ca te-am ajutat!