| Adryanaa a întrebat:

De ce calculatorul meu nu citeste un dvd cu poze? Mentionez ca mai am un dvd cu video pe care mi.l citeste. Trebuie sa instalez vreun program?

11 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Nu trebuie sa instalezi nimic. Daca tu nu ai DVD, aici ma refer, la locul acela unde pui tu CD, Poate ti-e CD-rom, si de aceea nu-ti merge.

| Adryanaa explică (pentru fuzzer):

Mai am un dvd cu cateva filmari pe care mi.l citeste, dar pe cel cu poze, nu. big grin

| fuzzer a răspuns (pentru Adryanaa):

Cel mai posibil cd-ul iti este zgariat si nu ruleaza intocmai.

| Adryanaa explică (pentru fuzzer):

Am incercat sa.l utilizez intr.un alt calculator si mergea. Deci, este tot de la calculatorul meu. thinking

| fuzzer a răspuns (pentru Adryanaa):

Acel cd-u nu este compatibil cu sistemul tau, n-ai ce-i face.

| Adryanaa explică (pentru fuzzer):

Tocmai am incercat cu alt dvd, tot cu poze si nu mi.l citeste. Nu inteleg de ce dvd`urile` cu poze nu mi le citeste, iar pe cele cu filmari, da. straight face

| Adryanaa explică (pentru fuzzer):

Tocami am incercat un alt dvd, tot cu poze si nu il citeste. Nu inteleg de ce dvd`urile` cu poze nu le citeste, iar pe cele cu filmnari, da. straight face

| Adryanaa explică (pentru fuzzer):

Tocami am incercat un alt dvd, tot cu poze si nu il citeste. Nu inteleg de ce dvd`urile` cu poze nu le citeste, iar pe cele cu filmari, da. straight face

| Adryanaa explică (pentru fuzzer):

Tocami am incercat un alt dvd, tot cu poze si nu il citeste. Nu inteleg de ce dvd`urile` cu poze nu le citeste, iar pe cele cu filmari, da.

| Adryanaa explică (pentru fuzzer):

Tocami am incercat un alt dvd, tot cu poze si nu il citeste. Nu inteleg de ce dvd`urile` cu poze nu le citeste, iar pe cele cu filmari, da. big grin

| fuzzer a răspuns (pentru Adryanaa):

Esti sigura ca tu ai driver-ul pentru imagini?