| Perfeculsimplu a întrebat:

Bunahappy, de ceva vreme o fata fitoasa tot se baga in seama cu prietena mea cea mai buna si eu nu suport asfel de fete, asa ca o ignor. Dar devine insistenta, ca si cum mi-ar face in ciuda ca vorbeste cu prietena mea. Desi stiu ca prietenia noastra nu se poate strica pentru ca tinem una la alta. si e de ani buni, dar ieri trebuia sa iesim in oras si astazi a iesit cu ea, dar mi-a zis. si vorbim la fel ca la inceput, ne intelegem tot asa de bine. m deranjeaza super tare fata care se baga intre noi, e genul d om care se baga p sub piele laughing e o "capusa" si tot se lauda de fata c mine, ca si cum ar vea sa imi faca in ciuda. Ceva sfaturi, mersii!

1 răspuns:
| Iuliiia a răspuns:

Pai...eu daca as fi in locul tau i`as spune prietenei mele ca ma deranjeaza ca ma lasa la o parte si i`as spune ca daca ea doreste sa se"distreze" cu altcineva pe mine nu m`ar deranja dar as vrea sa stiu daca.cum sa spunthinking daca este vreo sansa ca prietenia noastra sa se strice.sau.as vorbi cu "fitoasa"laughing.si i`as spune sa o lase mai moale ca ea este prietena mea.iar daca prietena ta continua sa fie "bf" cu "fitoasa"laughingatunci este clar ca pentru ea nu prea ai fost importanta.sau mai bine zis ai fost doar asa de"rezerva"