| Nimeodododo a întrebat:

deci ..am un prieten care nu crede in Dumnezeu ...cum as putea sa il fac sa creada?

Răspuns Câştigător
| TizZu15 a răspuns:

Sa il apropii mai mult de tine si sa-i explici cat de buna e credinta in Dumnezeu.winking

2 răspunsuri:
| SoranaCs a răspuns:

Nu prea ai sanse sa il faci sa creada, aceste persoane sunt mai greu de discutat despre aceste lucruri iar daca deschizi acest subiect poti creea certuri.

| Nimeodododo explică (pentru SoranaCs):

Am vorbit cu el despre acest subiect si nici el nu prea sigur, spune ca el crede daca vede sau primeste un semn.