| SexyGirlSweet1998 a întrebat:

Deci chiar am nevoie de un sfat si care e cel mai bun va primi FUNDA!
Mie imi place de un baiat de ceva timp si la un moment dat ne imprieteniseram. Vorbeam non-stop, dar de la un timp nu am mai vorbit din motive prostesti ca ambele programe ale noastre sunt incarcate. El e a8a eu-s mai mica cu doi ani.
Si cum am zis nu prea am mai vorbit,dar observ ca se uita mereu la mine cand trece pe langa mine,si cand stau cu spatele sau ceva de genul trece foarte 'pe langa mine' incercand sa ma atinga. Odata la scoala a venit la mine, m-a intrebat ce fac dar nu prea mai tinem legatura foarte mult. Si mentionez eram foarte buni prieteni!
Ce vrea sa insemne asta? Multumesc mult :*

Răspuns Câştigător
| Roxaname a răspuns:

Buna cred ca acel baiat te place daca face asa incearca sa il ei la o discutie si sa il intrebi de ce nu prea mai vorbeste cu tine si intreaba-l ce sa petrece cu el daca are ceva de spus sa iti spuna sper ca te-am ajutat succes fundahappy?

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Te place si ii lipsesti, nu te mai tine asa batoasa fii mai maleabila te rog

| SexyGirlSweet1998 explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Adica sa ma bag eu cu el in seama mai mult, nu? happy

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru SexyGirlSweet1998):

Asa, exact asta am spus