| Unique a întrebat:

Deci este inexplicabil cum pe unii oameni ii freaca mintea de alti oameni, macar de le-ar vrea binele asa numa sa critice numai sa vorbeasca dar nici macar habar n-au de ce vorbesc ei, inca ceva in plus spun un lucru ca sa para ei punctuali si decenti dar cand colo ei fac exact inversul lucrului!
Ce parere aveti despre acei oameni? Eu ii detest! Sincer

Răspuns Câştigător
| Gipsy a răspuns:

Si eu! angry frustrated

Eu stau la un camin de nefamilisti si in fiecare zi cand iesa oamenii afara trebuie sa fie 2-3 care se ocupa cu asa ceva.De exemplu:

Un barbat mereu se ia de fetele cu care sunt eu prietena si le spune ca suunt bagaboante si se duc la parintii lor si le spune daca le-a vazut pe undeva.
Si asa a facut si cu mine o femeie. M`am dus cu o prietena buna in parc si m`am intanlit cu iubitu care e rrom.Am stat acolo [In timpul asta a venit o vecina barfitoare]. Am stat acolo cat am stat si am plecat acasa [Vecina a plecat inaintea noastra]. Cand am ajuns acasa nu eram cu iubitu`, ci doar cu prietena. Si mama prieteni mele m`a luat direct si mi-a spus."Cine era tignu cu care ati vost foi in parc?". Da eu :"Ce rrom?"
Si mi-am dat seama ca vecina aia i`a spus.DEci...Da e insuportabil sa asculti barfele tuturor oamenilor. Dar asta e...Traim in ROMANIA!

Pa, pa.

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Oamenii mereu o sa le poarte de grija altora.Tocmai de aia se zice ca gura lumii nu o inchide nici pamantul.Nu inteleg legatura dintre punctualitate si decenta.Decenti sunt putini, punctuali in sensul propriu sunt majoritatea oamenilor. Daca detest barfitorii indecenti care intrazie? Nu chiarlaughing

| Vizitiul a răspuns:

Mi-ai si raportat raspunsul. Supara adevarul verde-n fata!

| Unique explică:

Si care e problema
in raspunsul tau am realizat ca faci parte din grupul de oameni pe care ii detest! punct.

| Unique explică:

Pe mine nu ma supara nimic, numai prostia voastra

| Denisa a răspuns:

Nu esti singura care ii detesta. Eu ii urasc! Eu stau la tara dar arata ca un orasel mai mic. Sa vezi ce tipe barfitoare sunt pe aici. Cele mai urate si curve fete se gasesc in vorba sa te barfeasca. Macar de ar zice adevarul. Mereu mi se scot vorbe ca ba sunt cu un baiat, ba cu altul. De revelion, pentru simplul fapt ca am dansat cu un tip in urmatoarea zi am afla ca cica suntem "combinati". Ma enerveaza la culme persoanele acestea. Nu au pic de decenta incat sa te intrebe ce se intampla cu adevarat inainte de a lansa un zvon. Dar stii cum e? Persoanele mai indecente, mai imorale, mai prejos ca tine, acelea te barfesc. Din invidie sau pur si simplu din placerea de a vorbi de cineva de rau.