| BeetweenUs a întrebat:

Deci nu am nicio idee ce pot sa fac! E noaptea de revelion iar eu stau in casa! Inainte sa mor de nervi si de plictiseala, va rog sugerati`mi ce as putea face! Dau funda numai sa am ceva de facut! laughing :*

Răspuns Câştigător
| PeAripiDeVant a răspuns:

Hey! Asculta muzica, uita-te la un film.fii tu si fa exact ceea ce-ti place! Have fun.Numai bine...

4 răspunsuri:
| FericituIndragostit a răspuns:

Ok daca sunteti din tm am organizat eu ceva.Dar daca sunteti puse pe distractie putem organiza ceva fara plata. daca da lasati un mesaj.

| C8PILUcool a răspuns:

Sa stai pe pc si muzica, acum in pui mei big grin

| Larisa_3441 a răspuns:

Da si eu sunt in aceeasi situatie una zice ca cu ce rochie sa ma imbrac isi fac atatea griji si noi stam de plictiseala eu ma uit la tv si stau pc

| alexandraalis a răspuns:

Suna o persoana sau mai multe din agenda de telefon, fa niste urari intreaba unde face revelionul, intra in vorba poate primesti o oferta pentru petrecerea de revelion sau mergi in vizita, nu trebuie sa ai ceva planificat inainte, fii spontan sau daca ramai acasa invita prietenii sau vizioneaza o comedie