| strawberry03 a întrebat:

Am o intrebare: imi da cineva vreo idee ce sa fac? Afara ploua, dar oricum nu am voie sa ies pentru ca sunt racita si de aia nu am mers azi la scoala. Daca tot stau in casa si mor de plictiseala, nu stie nimeni ce as putea sa fac? In afara de citit ca in casa asta nu mai e nici o carte bunasadcrying

3 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Uita te la un film, poate doua, eu in locul tau asta as face si alege comediile pe timpul asta, iti ridica moralul si uiti de raceala, ce zici, iti place ideea?

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

-asculta muzica in surdina in timp ce iti faci curat in camera sau pur si simplu iti aranjezi hainele frumos in dulap(apropo, vezi ce mai porti si ce nu iti mai vine bine pune-le deoparte);
-cauta un joc interesant pe net, daca nu vrei o carte(poti citi carti si pe net);
-fa-ti un jurnal sau un oracol(daca nu ai deja)
-mai bea un ceiutz(poate trece raceala).

| Lexy ♥ a răspuns:

Incearca niste teste onlinewinking