| Crystyany90 a întrebat:

As dori cateva recomandari de filme bune cu spirite, demoni, fantome. De preferat sa fie filme vazute de voi. As vrea un film care sa te tina in suspans, nu genul ala de film horror la care adormi. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| GaBrYeLa18 a răspuns:

Iti recomand ghost whisperer (este serial).Te tine in suspans si cred ca o sa-ti placa.Eu am vazut toate cele 5 sezoane pe vplay.Fa-ti cont! Cel mai interesant sezon e 5 cand apar in afara de fantome si stralucitori si umbre care in ultimul episod au o confruntare si stralucitorii castiga! Stralucitorii sunt copii fantome care au trecut in lumina iar umbrele sunt ramasite din corpunl uman al fantomelor care sunt f rele si intra in ultimul episod in Melinda! Personajul principal este Melinda Gordon care isi va spune numele asa de mult in fiecare episod incat te vei satura de el! Ea se numeste in realitate Jennifer love Hewitt care este si personaj principal si regizor! Nu iti mai multe si te las sa afli! Sper sa iti placa!

6 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Exorcist: The Beginning (2004), The Exorcism of Emily Rose (2005), Shutter (2004), 28 Weeks Later (2007), Martyrs (2008), Orphan (2009), The Ring (ambele), The Grudge (seria), The Blair Witch Project (ambele), The Omen (seria), Dead Silence (2007), [Rec] (ambele), The Others (2001), The Haunting in Connecticut (2009), Paranornal Activity (ambele), The Hills Have Eyes (ambele), Odision (1999), The Texas Chain Saw Massacre (1974), The Devil's Rejects (2005), Hostel (2005), Suspiria (1977), 1408 (2007), Dark Water (2005), Thir13en Ghosts (2001), Jeepers Creepers (2001), 11-11-11 (2011), Insidious (2010).
Vizionare plăcută!

| EvangelineLovin a răspuns:

The skeleton key. A fost tare creepy filmul asta.
Si serial The ghost whisperer. E pe axn.

| alexpuya88 a răspuns:

The hills run red

| Crystyany90 explică (pentru alexpuya88):

Mersi alexa, dar asta l-am vazut happy

| Crystyany90 explică:

La ce ora e serialul?